top of page

לקוחות ממליצים

אנחנו בנופר אנרגיה עבדנו יחד עם יעל על עיצוב של דוח ESG (אחריות תאגידית), יעל הפכה את התהליך לחוויה! העבודה המשותפת ההקשבה לצרכים שלנו ההבנה של מה המסר והסיפור שאותו אנחנו רוצים להעביר הייתה יוצאת דופן.

אפשר לומר שהיא פגעה בול כבר על הסקיצה הראשונה זה רק בגלל שהיא הייתה קשובה לנו ולצרכים שלנו. להפיק את הדוח בלוח זמנים מאוד קצר, עם כל מיני תוספות של הרגע האחרון התאפשרו אך ורק בזכות המקצועיות והמקצוענות של יעל.

אין ספק שעשינו תהליך מהמם וכייפי בזכותה. אנחנו ממליצים בחום לעבוד עם יעל ובכוונתנו להמשיך איתה את הדרך לעבר הדוחות הבאים שלנו. 

שיר סטופר   /  מנהלת קשרי משקיעים  /  נופר אנרגיה 

יעל עזרה לנו ליצור חבילת ידע עבור מנהלים של שירותים חברתיים. בגלל התוכן המורכב, התהליך דרש הרבה סבלנות והקשבה ויעל הייתה מדויקת, נעימה ומקצועית. יעל ידעה לדייק את הצרכים ואת ההעדפות שלנו, קלעה בדיוק לעיצוב ברוח הקונספט שביקשנו והתאימה את עבודתה לפידבקים שהתקבלו לאורך הדרך. התוצר הסופי היה מוצלח מעבר לציפיות שהיו לנו ואנו מקבלים משוב מאוד חיובי על רמת ההנגשה, הבהירות והאסתטיות.

אגף ממשל וחברה   /  משרד רה"מ  

עבור פרסום שהיה ברצוננו לעצב מחדש קיבלנו סקיצות ממספר מעצבים גרפיים. הסקיצה של יעל הרשימה אותנו הודות לדיוק והפשטות, במובן הטוב של המילה. 

ערכנו פגישות עם מספר מעצבים, ובפגישה עם יעל התרשמנו מאוד מנעימותה ומהבנתה את צרכינו, מבלי לנסות לכפות עלינו את דעתה.    

בחרנו להפקיד בידיה את עיצובו מחדש של פרסום שמוציא המכון לאור מידי שנה מזה שנים רבות. 

היה לנו העונג לעבוד עם מעצבת גרפית מקצועית, קפדנית, סבלנית ויעילה. 

היא היתה זמינה עבורנו לכל שאלה וסייעה לאורך כל הדרך בפתרון בעיות שצצו במהלך העבודה.  העבודה היתה כרוכה בקשר עם כמה אנשים במכון וכל אחד מהם קיבל ממנה את המענה המקצועי הנידרש. אנחנו מרוצים מאוד מהתוצר הסופי ולאור זאת הפקדנו בידיה של יעל עיצוב של פרסומים נוספים שאנו מוציאים לאור. מאז יציאת "על נתונייך ירושלים" אנו מקבלים עליו שבחים רבים. העיצוב המחודש סייע בהנגשת תוכן הפרסום לקהל הקוראים ואנו עושים בו שימוש נרחב בחלקים ממנו גם במדיה החברתית.     

אנו ממליצים בחום רב לעבוד עם יעל.

מיכל קורח ויאיר-אסף שפירא  /  מכון ירושלים למחקרי מדיניות 

יעל עבדה איתנו על הצגה גרפית של מודל חדשני של הכשרה מקצועית עבור מנהלי עבודה בענף הבנייה. יעל עזרה לנו באופן מקצועי ויצירתי, לגבש קונספט גרפי של המודל, שאיפשר בהירות ומיקוד בהצגת התוכן תוך יצירת חוויה אסתטית ומקצועית. הפידבקים של הקבלנים על התוצר היו מדהימים! 
מעבר לתוצר המוצלח תהליך העבודה היה נעים ומקצועי, היענות ללוז הצפוף וחילוץ אקטיבי של הצרכים והרצונות שלנו מהעבודה.
אלופה! 

תהל זימן  /  מנהלת שותפות עסקים בענף הבנייה והתשתיות  /  ציונות 2000

העבודה עם יעל הייתה עבורנו מעל ומעבר. יעל השקיעה מחשבה ותשומת לב בכל פרט ובכל בקשה, יצרה במקצועיות ובסבלנות חלופות שונות וחשבה יחד איתנו - היא ממש יצרה תהליך, הרבה יותר מעיצוב.

התוצאה הייתה דו"ח מקורי, חדשני ויפה שקצר שבחים מכל השותפים שלנו.  

ענת אלדר וטין, מנכ״לית  /  אוניברסיטה בעם

יעל סייעה לנו ביצירת העיצוב של תוצר הסיום לתכנית שלנו במכון אלכא למנהיגות וממשל. העבודה עם יעל לא הייתה רק נעימה במיוחד, אלא גם מקצועית בצורה יוצאת דופן: יעל טרחה להבין את המהלך הכולל שהוביל ליצירת התוצר, את אופי הפעילות ואת מושגי היסוד. 

ההבנה, הכשרון והיד המקצועית של יעל יצרו עבורנו תוצר שהיינו מאד מרוצים ממנו, שגרר תגובות חיוביות מאד ויצר הדים.

העבודה מול יעל הייתה יעילה, מהירה ומקצועית, ואנו ממליצים עליה בחום.

טל אלדר, רכזת תכניות  /  ג׳וינט - מכון אלכא למנהיגות וממשל 

bottom of page